Aktualitet covid-19 Politikë

Teatri ra! Në vënd të trashëgimisë, do të kemi një godinë të re që ngjason shumë me qëndrat tregtare. Qëndrimi ynë (VIDEO)

Nuk mund të mos mbajmë qëndrim pas shëmbjes së Teatrit Kombëtar. Si njohës të ligjeve shqiptare dhe shkencave politike, kjo është pikëpamja jonë për situatën e krijuar (VIDEO)🇦🇱

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë <span>%d</span> blogues: