Kronike

LAJM I FUNDIT/ Shkarkohet shefi i komisariatit numër 1 në Tiranë, vërejtje dhe për shefin e 2-shit, ja motivacioni

Shkarkohet shefi i komisariatit numër 1 në Tiranë, Oltion Agolli për performancë të dobët në lidhje me menaxhimin e situatës së COVID-19. 

Shkarkimi është firmosur nga drejtori i policisë Ardi Veliu. Me të njëjtin motivacion i është dhëne vërejtje shefit te komisariatit nr. 2.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë <span>%d</span> blogues: