Aktualitet Politikë

Ishte parashikuar të hënën, Këshilli Bashkiak i Tiranës vendosi sot shembjen e Teatrit Kombëtar!

Ishte parashikuar për të hënën mbledhja, por është bërë dhe është vulosur sot në këshillin bashkiak shembja e teatrit. Aktualisht te Teatrit Kombëtar ka shumë lëvizje të qytetarëve dhe artistëve që janë grumbulluar kundër vendimit për shembjen e kësaj godine. Pritet që në orët në vijim të mbërrijë edhe kryedemokrati Lulzim Basha, i cili ka paralajmëruar se do ta kalojë aty natën për të ndaluar zbatimin e këtij vendimi.

Ishte parashikuar për të hënën mledhja, por është bërë dhe është vulosur sonte në këshillin bashkiak shembja e teatrit. Dokumenti mban në fund firmën e kryetarit të Këshillit Bashkiak Toni Gogu.

Aktualisht te Teatrit Kombëtar ka shumë lëvizje të qytetarëve dhe artistëve që janë grumbulluar kundër vendimit për shembjen e kësaj godine. Ashtu sic kishte paralajmëruar, ka mbërritur edhe kryedmeokrati Lulzim Basha, i cili ka thënë se do të jetë te teatri për orë të tëra. shc

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë <span>%d</span> blogues: