Politikë ShowBizz

Momentet që u “fshehën”/ Gruaja e Erdogan xheloze për Merkel (FOTO)

Angela Merkel është padyshim një prej lidereve më të sukseshme dhe të dashura në Europë. Pëkushtimi i saj dhe zhvillimi i fuqishëm i ekonomisë gjermane janë meritë e gruas së hekurt të Europës.

Ajo mban marrëdhënie të mira diplomatike me të gjithë liderët botërorë, madje edhe me liderin turk Rexhep Taip Erdogan.

Por, mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje një moment, kur bashkëshortja e liderit turk, Emine Erdogan është është bërë xheloze për kancelaren gjermane.

Këto foto duket se do të mbeten gjatë në kujtesë, pasi nuk ka ndodhur kurrë që Erdogan të “turpërohet” në publik. TCH

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: