ShowBizz

Gafa e radhës e Rudina Magjistarit/ Moderatorja bën Nertila Kokën me djalë, këngëtarja mbulon fytyrën

Ky articulo u publikua me pare tek gazeta Mapo.

Moderatorja Rudina Magjistari nuk ndalet me gata e saj! Së fundmi, ajo ka pasur në një lidhje me Skype, këngëtaren Nertila Koka, e cila jeton në Suedi.

Teksa po flisnin për familjen e këngëtares, në monitor u shfaqën vetëm dy vajzat e saj ndërkohë Rudina tha se Nertila ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë.

Nertila nisi të qeshte dhe mbuloi fytyrën me duar, teksa shtoi se ai që e quajnë si djali i shtëpisë, në fakt është qeni.

Marre nga gazeta Mapo.

Kështu vazhdoi dhe Rudina, nën humor duke kaluar situatën dhe duke iu drejtuar këngëtares që tashme njerëzit krijojnë lidhje shumë të ngushta me qenët e tyre saqë i konsiderojnë pjesë të familjes.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë <span>%d</span> blogues: